Grupotel Picafort Beach – Идеално място за почивка на морето в Санта Маргалида
Grupotel Picafort Beach е отличен избор за тези, които искат да прекарат време на брега на Средиземно море. Хотелът е разположен директно на плажа Can Picafort и предлага лесен достъп до близките атракции, като природния резерват S’Albufera и плажа Playa de Muro. Само на 7,9 км от хотела се намира красивият плаж Alcúdia. Районът изобилства от възможности за активна почивка, като водни спортове и конна езда.
За деца
Grupotel Picafort Beach е място, подходящо за семейства. Децата могат да се възползват от сезонния басейн, а родителите могат да бъдат спокойни благодарение на ежедневното почистване и наличието на допълнителни услуги, като наем на велосипеди. Хотелът предлага комфортни стаи с балкони, където най-малките могат да се насладят на свежия въздух.
За възрастни
Възрастните могат да се отпуснат в спа центъра, да ползват сауната или да прекарат време край басейна. Хотелът предлага опция all-inclusive, което позволява пълноценно използване на ресторанта и бара с тераса, където може да се насладите на ястия с изглед към морето. За активните е наличен и наем на велосипеди.
Grupotel Picafort Beach предлага 97 климатизирани стаи, които са оборудвани с хладилници, сейфове и телевизори. Всяка стая разполага с лична баня с душ и сешоар. Гостите могат да се възползват от безплатен Wi-Fi и помощ при организиране на екскурзии.
Хотелът осигурява лесен достъп до обществения транспорт, което улеснява разглеждането на околността. Имайте предвид, че в ресторанта има дрескод, а басейнът е отворен от май до октомври. Настаняването е възможно от 14:00, а напускането до 12:00. Grupotel Picafort Beach е място, което ще осигури отлична почивка на морето.
