Antico Albergo del Sole al Pantheon – Историческото сърце на Рим
Antico Albergo del Sole al Pantheon е идеалното място за престой в самия център на Рим. Хотелът се намира на Piazza della Rotonda, срещу величествения Пантеон. На кратко разстояние пеша ще откриете фонтана ди Треви (600 м) и оживения Campo de' Fiori (700 м). Многобройните кафенета и ресторанти около хотела предлагат автентични италиански кулинарни изживявания.
За деца
Antico Albergo del Sole al Pantheon предлага приятелска атмосфера за семейства с деца. Налични са услуги за грижа за деца, които позволяват на родителите да си починат. Децата ще бъдат възхитени от близостта на детски площадки и туристически атракции като Piazza Navona, пълна с улични артисти.
За възрастни
Възрастните ще оценят елегантния бар и възможността да се отпуснат пред камината в лобито. Хотелът предлага също услуги на консиерж, които ще помогнат в организирането на екскурзии из Рим. Възползвайте се от лимузина или градски автомобил, за да разгледате града по комфортен начин.
Antico Albergo del Sole al Pantheon осигурява комфортно настаняване в стил Арт Деко. Стаите са оборудвани с климатик, минибар и телевизор с плосък екран. Гостите могат да ползват безплатен Wi-Fi и ежедневна преса, достъпна в лобито. Закуската на бюфет, сервирана ежедневно, е отличен старт на деня, пълен с приключения.
Хотелът предлага също лесен достъп до Ватикана и гара Термини благодарение на близките автобусни спирки. Историята на сградата датира от 1467 година, а в нейните стени са гостували личности като Жан-Пол Сартр и Симон дьо Бовоар. Независимо от целта на посещението, Antico Albergo del Sole al Pantheon съчетава удобството с уникално историческо наследство.
