Хотел Seramar Luna Park Adults Only – Идеално Място за Почивка в Ел Аренал
Разположен само на 6 км от летището в Палма де Майорка, Хотел Seramar Luna Park Adults Only е отлична база за откриване на красотите на Ел Аренал. На 15 минути пеша ще стигнете до Aqualand El Arenal, а красивите плажове Ел Аренал и Плая де Палма ви очакват на кратко разстояние пеша. Районът е пълен с барове, ресторанти и клубове, а близкото пристанище S’Arenal предлага допълнителни атракции.
За деца
Въпреки че Хотел Seramar Luna Park Adults Only приема само възрастни гости, неговата околност е подходяща за семейства. В близост се намират водни паркове и други атракции, които със сигурност ще се харесат на по-младите пътешественици. Семействата могат да се насладят на красотите на района, докато възрастните намират време за релакс.
За възрастни
Хотел Seramar Luna Park Adults Only предлага редица удобства за възрастни. Два басейна с тераси за слънчеви бани и шезлонги осигуряват идеално място за отдих. Вечерта се отпуснете с напитка в бара край басейна, а за вечеря се отправете към хотелския ресторант, който предлага ястия на бюфет. Възползвайте се от наем на велосипеди, за да разгледате района на две колела.
Всеки от 539-те климатизирани стаи в Хотел Seramar Luna Park Adults Only разполага с частен балкон, което дава възможност за наслаждаване на околните гледки. Гостите могат да ползват безплатен Wi-Fi и модерни удобства като цифрова телевизия и сейф. Хотелът насърчава екологични практики, включително рециклиране на сива вода, което е допълнителен плюс за екологично съзнателните пътешественици.
Настаняването се извършва от 14:00 до полунощ, а напускането до 10:00. Хотел Seramar Luna Park Adults Only е сезонно затворен от 4 ноември до 11 април, което е важно да се има предвид при планирането на пътуването.
