Хотел Kouros Palace – Комфортна Почивка в Мастихари на Остров Кос
Потопете се в уникалната атмосфера на Мастихари на остров Кос, където хотел Kouros Palace предлага идеални условия за почивка. Само на 1,4 км от красивия плаж Мастихари и близо до атракции като Градините на Хипократ и водния парк Лидо, хотелът е отлична отправна точка за откриване на красотите на острова.
За деца
Хотел Kouros Palace е рай за най-малките. Децата могат да се насладят на специално проектиран басейн и клуб, където ги очакват множество атракции и забавления. Хотелът осигурява и анимации, които ще занимават децата с часове, давайки на родителите мигове на отдих.
За възрастни
Възрастните ще намерят тук много възможности за релакс и активност. Възползвайте се от модерната фитнес зала, отпуснете се в спа зоната или прекарайте вечерта с караоке. За любителите на активната почивка са на разположение велосипеди и автомобили под наем, което улеснява разглеждането на околността.
Хотел Kouros Palace предлага 216 климатизирани стаи с частни балкони, от които се разкриват гледки към морето. Във всяка стая ще намерите хладилник и LCD телевизор, а баните са оборудвани с вана и сешоар. На територията на хотела има безплатен WiFi, а паркингът осигурява удобство за гостите с автомобили.
Хотелът се намира на 3 км от живописното село Мастихари, а до летище Кос ще стигнете само за 10 минути с кола. Благодарение на разнообразните удобства и атрактивното разположение, хотел Kouros Palace е отличен избор както за семейства, така и за двойки, търсещи спокойна почивка.
